Sebastian Karaś

Sebastian Karaś

Biographical Information

Zmiana jest naturą procesu ewolucji. Nic nie jest stałe. Wszystko zmienia się w wiecznym tańcu życia. Wszechświat dąży do ekspansji, poszerzając się z każdą mijającą sekudną...

Świat, który znaliśmy jeszcze kilka lat temu, nie jest już tym samym światem. Zmieniamy się jako ludzie. Odkrywamy siebie na nowo, dążąc do odzyskania zapomnianej świadomości naszej duchowej istoty, tego kim naprawdę jesteśmy poza formą umysłu oraz stworzonej w nim definicji siebie.
Gdzieś głęboko w naszych wnętrzach odzywa się stłumiony wcześniej głos tęsknoty. Tęsknoty za połączeniem z esencją życia i jego doświadczaniem w formie przepełnionej akceptacją, spełnieniem, entuzjazmem i radością...

Rozpadają się stare, trzymające nas w kajdankach struktury, które w formie przekonań zapisane mamy w swoich wnętrzach, na poziomie umysłu podświadomego. Odkrywamy, co nam już nie służy, cechy z którymi chcemy się pożegnać, a których rola jako wymagającego nauczyciela już się skończyła. Prowadzeni głosem serca oraz zaufaniem, przyjmujemy tę zmianę, poddając się głębokiej wewnętrznej transformacji. Transformacji, która nie musi trwać długimi latami, a którą sami możemy przyspieszyć przez świadomą pracę polegającą na rozpoznaniu swoich ograniczeń oraz aktywacji potencjałów za tymi ograniczeniamy stojących.
Tym właśnie dla mnie jest metoda PSYCH-K® - aktywatorem i sterem przez życie.

Nie jestem life coachem i nigdy nim nie będę. Nie mam prawa mówić Ci jak masz żyć, jakie podjęć decyzje i jak doświadczać własnego życia. Cała ta mądrość jest w Tobie, czekając cierpliwie na jej odkrycie. Lecz mogę Cię do niej poprowadzić, wskazać drogę i jeśli mi zaufasz, wesprzeć w procesie odkrywania siebie.

Sam tę drogę przebyłem, przez głęboką, trwającą latami depresję, uzależnienia, skrajny brak pewności siebie, poczucie winy oraz utratę sensu życia. Lecz to właśnie życie poprowadziło mnie aby służyć innym, wspierając ich w procesie duchowego przebudzenia.

Czy więc jesteś gotów/a opuścić znaną Ci strefę komfortu i wyruszyć w nieznane?
Czy więc jesteś gotów/a odkryć nową wersję siebie?
Czy więc jesteś gotów/a odkryć dary, które nosisz w sobie?

Obszary pracy:
- stres
- traumy
- lęki
- fobie
- brak pewności siebie
- żal
- poczucie winy
- pracoholizm
- poczucie braku w finansach i uczuciach
- zrozumienie i akceptacja przeszłości


Website:

https://naskrzydlachwiatru.pl/Phone:

+48601526213Country:

Poland

 

City:

KatowiceLanguage(s):

PolishSession types:

Online, Phone, In-personTraining program:

Advanced Workshop, Master Facilitation WorkshopFacebook profile