Mine Yücel

Mine Yücel

Biographical Information

Kendi gelişimim ve bir üst versiyonuma ulaşmak için çıktığım bu yolculukta pek çok farklı metod araştırıp deneyimledikten sonra istenilen etki için değişimin bilinçaltı seviyesinde olması gerektiğini anladım; beraberinde bu alandaki en kolay ve rahat yöntem olan PSYCH-K® ile tanıştım.
Kuş fobisi, şans, özsevgi, bahar alerjisi gibi hayatımın farklı alanlarında beni engelleyen kısıtlayıcı bilinçaltı kalıplarımı, inançlarımı PSYCH-K® ile dönüştürerek huzurlu ve keyifli bir hayata adım attım.
Büyük değişimlere ulaşmamı sağlayan PSYCH-K® ile kendi hayatımı dönüştürürken yaptığım seanslar ile de kişilerin sahip oldukları gücü hatırlayıp kontrolü tekrar ellerine alarak hayatlarında istedikleri değişimlere, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyorum.

İçindeki gücü kullan, değişimin tadını çıkar!

After searching/ trying some other methods for years for my self-improvement and higher version, I realized that the change must be at the subconscious level for the desired effect and then I met with PSYCH-K®, which is the easiest and most comfortable method in this field.
I took a step towards a peaceful life by transforming my limiting subconscious beliefs with PSYCH-K® such as bird phobia, luck, self-love, spring allergy, in many different areas of my life.
While transforming my life with PSYCH-K® which allows me to obtain great changes, I help people to achieve their goals and the change they want in their lives by reminding the power they have with PSYCH-K sessions.

Use the power within yourself, enjoy the change!


Country:

Turkey

 

City:

İstanbulLanguage(s):

Turkish, EnglishSession types:

Online, Phone, In-personTraining program:

Master Facilitation Workshop, Health and Wellbeing ProgramInstagram profile