Eliza Turkiewicz

Eliza Turkiewicz

Biographical Information

Los doświadcza nas wszystkich. Dzięki tym doświadczeniom nabieramy umiejętności i hartujemy ducha do dalszej wędrówki przez życie. Niektórzy mówią, że nasze życie to gobelin, a my widzimy często tylko jedną stronę - tę pełną supełków i dziwnych, poplątanych połączeń. Bywa, że z czasem udaje nam się jednak zajrzeć na drugą stronę i zobaczyć ten klarowny obraz, ukazujący naszą piękną historię i cel naszej drogi (misji) życiowej.
Tak było i ze mną. Na świadomej ścieżce rozwoju osobistego i duchowego jestem od blisko 15 lat. Zaczęłam od terapii, bo nie dogadywałam się z moim ówczesnym partnerem. Tam okazało się, że do przepracowania jest sporo kwestii we mnie, nie na zewnątrz. Sięgnęłam po książki o rozwoju i psychologii, następnie medytację i jogę, a potem zaczęłam również uczęszczać na kursy i warsztaty o rozwoju. W końcu dotarło do mnie jak daleką drogę przebyłam i zaczął we mnie kiełkować pomysł, by pomagać innym.

Wtedy w moim życiu pojawiło się PSYCH-K.

Dla mnie to wspaniała metoda, dzięki której mogę skrócić drogę do najlepszej wersji siebie. Praca tą metodą jest szybka, łatwa i skuteczna. Skupiamy się na tym, jak sytuacja wygląda teraz i jak chcielibyśmy, żeby wyglądała w przyszłości. Dzięki temu zmiana blokujących przekonań i podświadomych schematów działania jest możliwa w kilka minut, a efekty są widoczne natychmiast. Dzięki PSYCH-K zmieniłam i wciąż zmieniam siebie. Widzę poprawę w swojej relacji z rodziną, pieniędzmi, obfitością, sobą samą, swoją kobiecością… Również stresujące sytuacje oswajam za pomocą PSYCH-K. Więcej rzeczy mnie cieszy, czuję większy luz w życiu prywatnym i w pracy, co zauważają moi bliscy oraz moi współpracownicy.
Jednym z większych osiągnięć dla mnie jest to, że wychodzę z pracą tą metodą do ludzi - wcześniej miałam w sobie sporo obaw typu “czy się uda?”, “czy jestem wystarczająco dobra?” itp.

Aktualnie pracuję głównie z kobietami. Tymi nadużywanymi przez rodzinę, mężczyzn, siebie same. Tymi niezauważanymi, niesłuchanymi, niedocenianymi, niewystarczającymi, niezasługującymi i tymi, którym się nie należy. Tymi, które uważają, że są biedne i nigdy nie będzie ich stać na lepsze życie. Tymi harującymi całymi dniami i po nocach, za marny grosz. Tymi myślącymi, że są beznadziejne, głupie i brzydkie. Tymi, które utraciły rodziców w młodym wieku. Tymi, które utraciły malutkie dzieci. Tymi, które utraciły ukochanych partnerów. Tymi nieumiejącymi zadbać o siebie, o swoje potrzeby i stanąć przy sobie. Tymi opuszczonymi przez jedno z rodziców i z zachwianymi wzorcami kobiety oraz mężczyzny (co ma wpływ na ich wybory i postawy). Tymi z problemami w relacjach w rodzinie. Tymi, które nie wiedzą, co by chciały w życiu robić, w którą stronę iść.

Wyznam Ci, że serce mi rośnie, kiedy słyszę ich odkrycia i widzę ich przemiany.

Jeśli i Ty
- chcesz odnaleźć w sobie dobro i miłość do siebie,
- zacząć cenić i szanować siebie,
- poznać swoje potrzeby i granice, komunikować je coraz jaśniej i dbać o nie
- zauważyć, że nie MUSISZ, ważne czy chcesz,
- odpuszczać sobie, być dla siebie łagodniejszą i wyrozumiałą, doceniać siebie,
- stać się swoją prawdziwą przyjaciółką i wsparciem,
- zmienić swoją postawę oraz to, jak jesteś postrzegana przez innych;
- pogodzić się z rodziną, przestać się z nimi kłócić, na nich krzyczeć i denerwować, a zamiast tego spędzać radosny czas razem i cieszyć się ze swojego towarzystwa,
to zapraszam do kontaktu ze mną - umów się na bezpłatną rozmowę zapoznawczą.
Chętnie wesprę Cię w upragnionej transformacji do kobiety Twoich marzeń 🙂

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku." (Lao Tzu)
Daj sobie szansę i wykonaj pierwszy krok ku odzyskaniu swojej MOCY! 🙂


Website:

https://www.polaris-zmiany.plPhone:

+48 731-435-922Country:

Poland

 

City:

WarszawaLanguage(s):

Polish, EnglishSession types:

In-person, Online, PhoneTraining program:

Advanced Workshop, Master Facilitation Workshop, Health and Wellbeing ProgramInstagram profile