PSYCH-K® Temel Eğitimi – Marmaris – Türkiye – Türkçe & İngilizce

 

Kayıt ve Bilgi İçin Tıklayın!


EĞİTMEN: Eralp Caner

“Yolculuğum, olabileceğim en iyi ‘ben’ olmak için başkalarının kolay ve eğlenceli bir şekilde kendilerinin en iyi ve en huzurlu versiyonu olmalarına yardım etmek. Ve bundan çok keyif alıyorum!”

İletişim:

Daha fazla bilgi için tıklayın:  Eralp CanerTarih & Saat:

21-22 Ocak 2022 / 9:00 – 18:00, 23 Ocak 2022 / 9:00 – 16:00


Yer:

Grand Yazıcı Club, Marmaris Palace , İçmeler , Marmaris


Fiyatlandırma, Ödeme ve Fırsatlar:

 • Ön Kayıt: 350 USD (Yerinizi ayırtın)
 • İndirimli Erken Kayıt: 1050 USD  (15 Ekim 2021 saat 13:00’e kadar)
 • Standart Kayıt: 1150 USD 
 • 21 Yaş ve Altındaki Katılımcı Fiyatı: 950 USD
 • Eğitim Tekrarı (Sadece Kolaylaştırıcılar için): 450 USD

 


PSYCH-K® ÖĞRENEREK HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN VE TÜM POTANSİYELİNİZİ AÇIĞA ÇIKARTIN!

Çoğu zaman gerçek potansiyelimizi bilinçaltı düzeyinde engelleyen, gerçek sınırlarımızı keşfetmemizi imkansız kılan inanç kalıplarıyla yaşıyoruz. Hatta öyle ki dilediğimiz gibi yaşamamıza mani olan bu inançların, hayatımıza ne kadar büyük bir güçle hükmettiğinin farkına dahi varamıyoruz.

“Ne yapsam, ne kadar çabalasam da istediğim gibi olmuyor”

“Verdiğim kararlar genelde yanlış çıkıyor”

“Başkaları yüzünden (patronum, iş arkadaşlarım, eşim, vs.) hep sorun yaşıyorum”

“Yeni veya riskli şeyler denemeye cesaretim yok”

“Başkalarından yardım isterken zorlanırım”

“Kendim gibi davranmıyorum”

“Fikirlerime gereken değer verilmiyor”

“Yaptıklarım hak ettiği değeri görmüyor ”

diyorsanız HAKLISINIZ! 

Bu ve bunun gibi inançlara sahip olduğunuz sürece hayatta yaşadıklarınız da siz fark etmeden bu inançları desteklemeye devam ediyor olacak. 

Son dönemde yapılan bilimsel araştırmalar, yaşamımızın en az %95’ini, biz fark etmeden otomatik olarak bilinçaltı (bilinçdışı) zihnimizin yönettiğini göstermektedir. Bilinçaltımız, gerçekte kim olduğumuz veya kim olacağımızla ilgisi olmayan, hatta geçerliliği dahi kalmamış program ve inanışlarla dolu bir mayın tarlası gibidir. Güçlü ancak sınırlayıcı olan bu program ve inançlar, ilişkiler, özgüven, finansal durum, kariyer seçimi, hatta sağlık ve fiziksel durumumuz dahil, hayatımızı her yönden ve sürekli olarak etkiler. Hayatımızda, anlam veremediğimiz bu davranış ve performanslarımızın sebepleri de, farkında olmadığımız bu inanç kalıplarından kaynaklıdır.

PSYCH-K®, sağlıklı ve huzurlu bir yaşama mani olan köklü, güçlü ve engelleyici yapıdaki bu inançları, yeniden ve insana hizmet edecek şekilde, oldukça kolay, hızlı ve etkili olarak yapılandırmak için geliştirilmiş bir metottur. Başka bir deyişle, insanı, potansiyelini gerçekleştirmekten alıkoyan tüm engelleyici inançları ve sistemleri yeniden yapılandırarak zihni destekleyici hale çeviren, insanı gizli engellerinden kurtaran ve istediği yöne doğru güçlendirerek özgürleştiren bir yoldur. 

Etkinliği 30 yıldır dünyada yüzbinlerce insanın üzerinde kanıtlanmış olan bu yol, dönüşümün/değişimin hızlı, kalıcı ve olabilecek en rahat şekliyle gerçekleşebilmesi için, çağdaş nörolojik bilimsel araştırmaların ve kadim zihin/beden bilgilerinin zengin ve eşsiz bir bileşiminden oluşturulmuştur. Özellikle alışkanlık ve davranış değiştirme, iyi olma hali, yıkıcı stresi azaltma konularında kullanılan olumlama, görselleme, irade kullanımı ve olumlu düşünme metotlarının ötesine geçen oldukça etkili ve pratik bir yöntemdir. 

İyi haber: PSYCH-K® ile anılara girmeden değişebilir ve hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Daha iyi bir haber: Bunu kendi kendinize uygulayabilir veya başkalarının değişimine yardım edebilirsiniz.

Daha da iyi bir haber: Bunu herkes öğrenebilir!


PSYCH-K® Temel Seviye Eğitimi’nde Neler Öğreneceksiniz?

 • İnançlar nasıl oluşurlar ve hayatımızı nasıl etkilerler? PSYCH-K® nedir ve nasıl çalışır?
 • PSYCH-K®’nin kendine özgü kas testi ve bu test aracılığıyla bilinçaltı zihin ile iletişim kurmak. 
 • Yapılan çalışmanın güvenliğini sağlamak için güvenlik protokolleri.
 • Destekleyici inanç kalıpları nasıl oluşturulur?
 • Bilinçaltı ihtiyaç duyduğunda hedef inanç kalıplarını bilinçaltına tercüme etme süreci.
 • Bilinçaltı inanç kalıplarını değiştirmek için iki farklı süreç: Yeni Yön Dengelemesi, Çözüm Dengelemesi.
 • Yıkıcı stres, travmalar ve korkular kalıcı olarak huzurlu bir algıya nasıl dönüştürülür?
 • PSYCH-K®’yi kendi kendinize kullanabilmek ve kendi kalıplarınızı kimseye ihtiyaç duymadan değiştirebilmek.
 • Eğitim biter bitmez PSYCH-K®’yi, kendi hayatınızı değiştirmek için ya da başkalarının hayatlarını değiştirmelerine yardım etmek için kullanabilmek.

Yani siz farkında olmadan hayatınızın en az %95’ini otomatik olarak yöneten bilinçaltınız ile işbirliği yapmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için bilinçaltınızı en büyük destek güç olarak kullanabilmenin yollarını öğreneceksiniz. Üstelik öğretilen hiçbir şeyi ezberlemek zorunda değilsiniz. Sizlere süreçleri oldukça açık anlatan ve adım adım yönlendiren Türkçe bir eğitim kiti veriliyor olacak.    

PSYCH-K® Temel Seviye Eğitimi’nde üzerinde derinlemesine hızla çalışabileceğiniz ve kolayca dönüştürebileceğiniz alanlar neler? 

1) DOĞANIN İLKELERİ İLE UYUM: Hayatınızda sürdürülebilir neşe ve mutluluk için “Doğanın Bilgeliği” ile bağlantı kurun, size katabileceği gücü keşfedin.

2) MANEVİYAT: Tanrısallıkla bağınızı deneyimlemeye karşı olan, bilinçaltı direncinizi serbest bırakın, özünüze her gün daha çok yaklaşın, özgürleşin.

3) İLİŞKİLER: Sağlıklı ve sevgi dolu ilişkilere sahip olmak için sizi destekleyecek inançlar yaratın, ilişkilerinizi istediğiniz yönde besleyin.

4) SAĞLIK/BEDEN: ‘Duygusal stresi’ azaltın. Beden ve zihninizi optimal sağlık ve canlılık için programlayın, iyileşme süreçlerinize destek olun.

5) YAS/KAYIP: Acı dolu anıları çözümleyin. Acıyı dönüştürüp huzur ve mutluluk bulun.

6) KENDİNE GÜVEN: Kendinizi içten takdir etmenize ve kabul etmenize yardım edecek inançları keşfedin, kendinizden her gün daha çok keyif alın.

7) BOLLUK: Para ile ilgili tutumlarınızı, maddi bolluk ile ilgili kısıtlayıcı inançlarınızı değiştirin, hayatınıza akacak bolluğun önünden çekilin.

8) KİŞİSEL GÜÇ: Hem pozitif hem de kararlı aksiyonlar için kendinize güveninizi ve istekliliğinizi arttırın, hedeflerinize yürürken artık yorulmayın.


Kayıt ve Bilgi İçin Tıklayın!

Comments are closed.