PSYCH-K® İleri Entegrasyon Eğitimi – İstanbul – Türkiye

 

Kayıt ve Bilgi İçin Tıklayın!


EĞİTMEN: Eralp Caner

“Yolculuğum, olabileceğim en iyi ‘ben’ olmak için başkalarının kolay ve eğlenceli bir şekilde kendilerinin en iyi ve en huzurlu versiyonu olmalarına yardım etmek. Ve bundan çok keyif alıyorum!”

İletişim: info@anewme.me

Daha fazla bilgi için tıklayın:  Eralp CanerTarih & Saat:

15-16-17 Ağustos 2024 / 9:00 – 18:00, 18 Ağustos 2024 / 09:00 – 16.30 


Yer:

Workinton Lotus

Halaskargazi, Halaskargazi Cd. No: 38-66, 34371 Şişli/İstanbul


Katılım Ücreti ve Ödeme Seçenekleri:

Türkiye ve ABD Eğitimleri (Türkiye ve ABD banka kartları ile ödeme):

 1. 1450 USD (Tek seferde ödeme)
 2. 750 USD x 2 ay (2 taksit – kartla ödeme)*
 3. 520 USD x 3 ay (3 taksit – kartla ödeme)*

Diğer ülkelerde yapılan eğitimler:

 1. Yerinizi garantilemek için 500 USD ön ödeme yapın, 950 USD bakiye ödemesini eğitimden önce tamamlayın.
 2. Eğitim toplam bedeli olan 1450 USD ödeyerek kaydınızı tamamlayın.

100 USD- Tekrar eden katılımcılar için (Tek seferde ödeme)

Önemli Notlar:

  • İleri Entegrasyon Eğitimi’ne katılmadan önce PSYCH-K® Temel Eğitimi’ni almış olmanız gereklidir. Kayıt işlemleriniz esnasında Temel Eğitimi’nizi nerede ve hangi tarihte aldığınızı ve eğitmeninizin adını bize bildirmeniz gerekecektir.
  • Yukarıdaki ücretlere yemek ve konaklama giderleri dahil değildir.
  • *Taksitlendirme imkanı banka sistemleri sebebi ile sadece Türkiye ve ABD eğitimleri için yerel kart ödemelerinde kullanılır, diğer tüm ülkelerde sadece tek seferde ödeme imkanı vardır.

PSYCH-K® İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi’ne Hoş Geldiniz! 

Temel Seviye Eğitimi’nde PSYCH-K®‘nin esaslarını oluşturan süreçleri ve protokolleri öğrenip keyfini çıkarttıktan sonra, İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi’ne katılarak kendinizi yeni bir farkındalık ve yetkinlik seviyesine yükseltebilirsiniz. Eğer hızlanmaya ve hayatınızda kapsamlı değişimler yapmaya hazırsanız bu İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi tam size göre. 

Hayatınızı değiştirecek olan bu eğitime bugüne kadar katılan herkes bu eğitimi, “Eğitimden önce ve sonra iki farklı hayat var” şeklinde anlatmakladır.

Birçok tecrübe yaşayacağınız bu eğitimden nasıl faydalanacaksınız?

Hem kendiniz için, hem de başkaları için değişim katalizörü olarak, beceri ve yeteneklerinizi genişletmeyi öğreneceksiniz. PSYCH-K® ile yaptığınız dönüşümün etkisini artırmayı öğreneceksiniz:

 • Karmaşık hayat konularını daha sağlıklı ve tatminkâr yeni bir yapıya dönüştürmek;
 • Nefesin gücünü, enerji uygulamalarını ve yeni tam-beyin hareketleri ile zihin-beden bağlantısını güçlendirmek;
 • Hedeflerinize ulaşamamanızın altında yatan bilinçaltı konularını açığa çıkartmak ve dönüştürmek;
 • Kısıtlayıcı inançların etkisini ortadan kaldırmayı öğrenip, destekleyici inançların etkisinden tam yararlanarak dönüşüm sürecini hızlandırmak;
 • İlişkiler hayatın gereğidir. Hayatınızda değerli ve rahat ilişkilere sahip olmak için ilişkilerdeki zorlanmayı ve iç görüleri ortaya çıkartıp yıkıcı stresi ortadan kaldırarak ilişkileri dönüştürmeyi öğrenmek;
 • Ve daha fazlası…

İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi’nin İçeriği:

1. Sözlü ve Sözlü Olmayan Uyum: Başkalarıyla iletişim kurmayı daha kolay hale getirmek için birkaç dakika içinde derin bir güven hissiyatı ve güven algısı nasıl yaratılır öğrenin. Bu güçlü dengeleme başkalarıyla sözlü ya da sözlü olmayan iletişim kurarken beyin hemisferleri arasında entegrasyon durumu yaratmak için kullanılır. Diğer kişiyi kabul etmeye ; varlığından memnun ve huzurlu olmaya ve onunla kolay ve rahat bir bağ oluşturmaya yardımcı olur. Değişim yaratmak için yaptığınız seanslar her zamankinden kolay hale gelir.

2. İnanç Noktaları: Kadim akupunktur bilgileri kaynaklı vücuttaki 12 noktayı öğrenin. Bu noktalar bize bilinçaltı seviyede kişinin kendisini nasıl engellediğine dair anahtar inançların durumuyla ilgili bilgiler verirler. Bu noktalara enerji odaklaması uygulandığında, bu bilinçaltı inançlara birkaç saniyede ulaşılır ve bunlar değiştirilir.

3. Enerji Odaklaması: İnanç noktalarına enerji odaklayarak kısıtlayıcı bilinçaltı inançları hızla ve kolayca değiştirmek için güvenli ve verimli bir süreçtir.

4. Vekalet: Çalışma sırasında fiziksel olarak mevcut olmayan birinin ya da bir şeyin yerine vekil olarak başka birisinin kullanılıp uzak mesafeden çalışmanın öğretildiği bir süreçtir. Bu çözüm yolu, insanlar, varlıklar (eviniz gibi), içsel kaliteler (içinizdeki çocuk gibi) ve hatta evcil hayvanlarınız için bile kullanılır.

5. Temel İnanç Dengelemesi: Bu Dengeleme hayatınızdaki tam potansiyelinizi yaratabilmenizi destekleyen, bilinçaltındaki 13 temel inancı, yapıcı ve destekleyici hale dönüştürür. Sıklıkla zihin-beden sisteminin hızlandırılmış gelişimi için kullanılan derin bir dengeleme sürecidir.

6. İlişki Dengelemesi: Bu Dengeleme, diğerleriyle ilgili kişisel sorunlarınızı dönüştürmenizi ve ilişkilerde öğrenilmesi gereken dersleri daha iyi anlamanızı sağlar. Ebeveynler ve çocuklar; kardeşler; çalışanlar; eşler; arkadaşlar ve sevgililer gibi ilişkilerin değeri konusunda daha net bir bakış açısına sahip olursunuz.

7. Yaşama Bağlanma Dengelemesi: Doğumun travmatik algısı ve ölüm korkusu insan varoluşunun iki önemli cephesidir. Bu Dengeleme, bu cephelerin hayatımızdaki kısıtlayıcı etkilerini tekrar programlamak için nefesi kullanır. Nefesi vücuttaki iki önemli güç merkezi arasında ileri ve geri yönlendirerek doğum tecrübenizle ve ölüm algınızla ilişkili stresi dönüştürmeyi öğrenirsiniz ve hayatın keyfini çıkartabilmek için özgürleşirsiniz.

8. Enerji Çemberi: Grup enerji odaklamasından faydalanacağınız sıra dışı bir tecrübe. Koşulsuz sevgi enerjisini yoğun olarak alma ve verme tecrübesini ve bu tecrübenin inanılmaz etkilerini deneyimlemek için harika bir fırsat.

Yani bu eğitimde dönüşüm için yeni dengelemeler; enerji ve nefes uygulamaları öğreneceksiniz. Üstelik bolca pratik yapacak ve bu özel dengelemelerin içindeki birçok uygulamanın imkanlarını keşfedeceksiniz.


Kayıt ve Bilgi İçin Tıklayın!

Comments are closed.