PSYCH-K® Basic Workshop – Wrocław, Polska

 

PSYCH-K® Warsztat Podstawowy (udział osobisty)

Warsztat Podstawowy PSYCH-K® prowadzony przez Adelajdę Child z wykorzystaniem oryginalnych materiałów w języku polskim! 

 

„PSYCH-K® pozwala zmienić długotrwałe, ograniczające przekonania w przeciągu kilku minut”. ~ dr Bruce H. Lipton

Czy jesteś gotowy zmienić swoje życie?

Dzięki metodzie PSYCH-K® nauczysz się, jak uwolnić swój osobisty oraz zawodowy potencjał. Będziesz mógł (-a) dokonać tego w szybki, prosty i bezpieczny sposób, a jednocześnie stworzyć życie pełne spokoju, radości i sukcesów. Metoda ta pozwoli Ci przeprogramować swoje podświadome przekonania i usunąć wewnętrzne blokady. Po ukończeniu Warsztatu uzyskasz możliwość pracy zarówno ze sobą, jak i z innymi!  

Pokonuj trudności, wzrastaj i odmieniaj swoje życie

Poczucie własnej wartości  – stwórz nowy system przekonań, który pomoże Ci w pełni szanować i akceptować siebie. 

Zdrowie – naucz się, jak wyeliminować stres, niepokój i traumatyczne doświadczenia poprzez zaprogramowanie ciała/umysłu tak, aby cieszyć się optymalnym zdrowiem i witalnością. 

Pewność siebie – odkryj w sobie nowe chęci do podejmowania pozytywnych i zdecydowanych działań, a także słuchaj siebie i zabierz głos w swojej sprawie bez obaw.  

Relacje  – wykreuj nowe przekonania, aby tworzyć zdrowe, pełne miłości związki oraz relacje, a ponadto ulepszyć te już istniejące.   

Żal i Strata – naucz się, w jaki sposób rozwiązać problem związany z bolesnymi wspomnieniami i odnaleźć spokój oraz radość. 

Duchowość – pokonaj podświadomy opór dotyczący Twojego połączenia z Bogiem/Wszechświatem. Przypomnij sobie o swojej Boskości. 

Dobrobyt i Sukces  – zastąp ograniczające przekonania o pieniądzach nowymi i zwiększ swoją szansę na pomyślność finansową.

Warsztat Podstawowy PSYCH-K® jest połączeniem wykładów, pokazów, ćwiczeń praktycznych i dyskusji w grupie. Przez trzy dni nauczysz się, jak zmieniać limitujące przekonania oraz pozbyć się stresu związanego z doświadczeniami i sytuacjami z przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości.  

Poznaj PSYCH-K® i osiągaj wymarzone cele!


Zgłoszenia


Tematy poruszane w trakcie Warsztatu

 • Podstawy dotyczące teorii naukowych wiążących się z procesem PSYCH-K®.  
 • Praktyczne działanie – w jaki sposób możesz korzystać z PSYCH-K®, aby stworzyć życie pełne sukcesów, dostatku i radości, a także pomóc w tym innym. 
 • Wyjaśnienie kluczowych pojęć, takich jak świadomość, podświadomość, nadświadomość. Wskazanie różnic między nimi oraz przedstawienie schematu wspólnego działania. 
 • Identyfikacja i zmiana ograniczających przekonań, destruktywnych myśli oraz zachowań – jakie blokady nie pozwalają Ci ruszyć z miejsca? Podczas Warsztatu PSYCH-K® nauczysz się rozpoznawać limitujące programy oraz tworzyć nowe, wspierające Twoje cele i marzenia.   
 • Wewnętrzna przemiana z użyciem PSYCH-K® – efektywny proces krok po kroku. Poznasz stosowane w metodzie narzędzia, a następnie od razu sprawdzisz, jak działają w praktyce. Warsztat PSYCH-K® to bowiem aż 8 godzin ćwiczeń pod okiem Instruktorki. 
 • Technika Testu Mięśniowego (Muscle Testing) pozwalająca na przejrzystą komunikację oraz pracę z podświadomością. Test Mięśniowy (TM) jest dobrze znaną i powszechnie stosowaną metodą w kinezjologii oraz innych praktykach na całym świecie. Dzięki niej nauczysz się, jak nawiązywać komunikację z podświadomością, aby zmieniać ograniczające przekonania. 
 • Tworzenie nowych, dopasowanych do osobistych potrzeb wzmacniających przekonań, pozwalających na przezwyciężenie życiowych trudności. 
 • Uwalnianie się od traum i stresujących sytuacji z przeszłości, teraźniejszości, a nawet z przyszłości! 

Opinie Uczestników o Warsztacie 

 • Wspaniała energia, mocne, merytoryczne warsztaty i wiedza z praktyk instruktora. Wartościowe było naprawdę wszystko”. ~ Monika S.
 • Część praktyczna daje możliwość zastosowania poznanej wiedzy i połączenia wiedzy z doświadczeniem”. ~ Kasia K.

 • Cały warsztat był dla mnie bardzo wartościowy. To, czego tu doświadczyłam i nauczyłam się, jest dla mnie niesamowite, odkrywcze i zaskakujące. Idę dalej w życie z nową energią, motywacją, chęcią wspierania innych ludzi w ich wzroście i rozwoju”. ~ Monika K.

„Z przekonaniem” – na pytania o metodę PSYCH-K® odpowiada Magdalena Limarosi 

„Z przekonaniem” – na pytania o metodę PSYCH-K® odpowiada Natalia Rysio

„Z przekonaniem” – na pytania o metodę PSYCH-K® odpowiada Sebastian KaraśPoznaj swoją instruktorkę Adelajdę Child

Jako certyfikowana instruktorka PSYCH-K® cieszę się, że mam możliwość dzielenia się z innymi swoją wiedzą i pozytywną energią. Moje doświadczenie i ukończone wielokrotnie kursy PSYCH-K® na poziomie Podstawowym, Zaawansowanym, Mistrzowska Facylitacja oraz Zdrowie & Dobre Samopoczucie pozwalają mi zapewniać klientom oraz uczestnikom Warsztatów narzędzia, które pomagają im realizować wymarzone cele. Uwielbiam uczyć tej niezwykle efektywnej, a zarazem prostej i szybkiej metody do zmiany przekonań oraz pokonywania wewnętrznych barier, ponieważ ułatwia ona rozwój na wszystkich poziomach życia! Data warsztatu: 4- 6 października 2024

Miejsce warsztatu: Wrocław, Hotel Mercure

Godziny warsztatu: 9:00-18:00

Kontakt: Julia Pruszyńska, email: warsztaty@adachild.com

Więcej informacji: www.adachild.com


Uwaga!

Warsztat Podstawowy pozwala wyłącznie na facylitację sesji bezpośredniej z udziałem osobistym (bez zastosowania środków komunikacji na odległość). Aby uzyskać wiedzę i możliwość pracy z innymi na odległość wymagany jest udział w  Warsztacie Zaawansowana Integracja ( październik 2024), lub Warsztacie Mistrzowska Facylitacja (czerwiec 2025).

Comments are closed.