PSYCH-K® İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi – İstanbul – Türkiye – Türkçe

 

Kayıt ve Bilgi İçin Tıklayın!

 


EĞİTMEN: Eralp Caner

 

“Yolculuğum, olabileceğim en iyi ‘ben’ olmak için başkalarının kolay ve eğlenceli bir şekilde kendilerinin en iyi ve en huzurlu versiyonu olmalarına yardım etmek. Ve bundan çok keyif alıyorum!”

 

 

İletişim:

Daha fazla bilgi için:  https://anewme.me/about-eralp/


Tarih & Saat:

 

12-13-14 Kasım 2020 / 9:00 – 18:00 

15 Kasım 2020 / 09:00 – 17:00 


Yer:

 

Pearl of Marmaris, Kemeraltı Mah. 78 Sok. No: 16 B/3, 48700 Marmaris

 


Fiyatlandırma, Ödeme ve Fırsatlar:

 

– Ön Kayıt: 250 USD

– İndirimli Erken Kayıt: 1100 USD  (20 Ekim 2020 saat 1:00’e kadar)

– Standart Kayıt: 1200 USD 

– Eğitim Tekrarı (Sadece Kolaylaştırıcılar için): 400 USD

 

– İndirimli erken kayıt fiyatından yararlanmak için 250 USD ödeyerek bitiş tarihinden önce Ön Kayıt yapabilirsiniz. Bakiye eğitimde nakit olarak ya da eğitimden bir gün önce kredi kartı ile ödenebilir.  

– Eğer uzaktan geliyorsanız, seyahat organizasyonunuzu yapmadan önce bizimle temasa geçerek eğitimle ilgili bir değişiklik olup olmadığını konfirme etmenizi öneririz.

– Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerinizi, eğer bankanız harcamalarınızı internet şubesi ya da çağrı merkezi aracılığı ile taksitlendirmenize imkan tanıyorsa taksitlendirebilirsiniz. 

– Sorularınız için  adresine mail atabilirsiniz.

 PSYCH-K® İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi’ne Hoş Geldiniz! 

 

Temel Seviye Eğitimi’nde PSYCH-K®‘nin esaslarını oluşturan süreçleri ve protokolleri öğrenip keyfini çıkarttıktan sonra, İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi’ne katılarak kendinizi yeni bir farkındalık ve yetkinlik seviyesine yükseltebilirsiniz. Eğer hızlanmaya ve hayatınızda kapsamlı değişimler yapmaya hazırsanız bu İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi tam size göre. 

 

Hayatınızı değiştirecek olan bu eğitime bugüne kadar katılan herkes bu eğitimi, “Eğitimden önce ve sonra iki farklı hayat var” şeklinde anlatmakladır.

 

Birçok tecrübe yaşayacağınız bu eğitimden nasıl faydalanacaksınız?

 

Hem kendiniz için, hem de başkaları için değişim katalizörü olarak, beceri ve yeteneklerinizi genişletmeyi öğreneceksiniz. PSYCH-K® ile yaptığınız dönüşümün etkisini artırmayı öğreneceksiniz:

  • Karmaşık hayat konularını daha sağlıklı ve tatminkar yeni bir yapıya dönüştürmek;
  • Nefesin gücünü, enerji uygulamalarını ve yeni tam-beyin hareketleri ile zihin-beden bağlantısını güçlendirmek;
  • Hedeflerinize ulaşamamanızın altında yatan bilinçaltı konularını açığa çıkartmak ve dönüştürmek;
  • Kısıtlayıcı inançların etkisini ortadan kaldırmayı öğrenip, destekleyici inançların etkisinden tam yararlanarak dönüşüm sürecini hızlandırmak;
  • İlişkiler hayatın gereğidir. Hayatınızda değerli ve rahat ilişkilere sahip olmak için ilişkilerdeki zorlanmayı ve iç görüleri ortaya çıkartıp yıkıcı stresi ortadan kaldırarak ilişkileri dönüştürmeyi öğrenmek;
  • Ve daha fazlası…

 

İleri Seviye Entegrasyon Eğitimi’nin İçeriği:

 

1. Sözlü ve Sözlü Olmayan Uyum

Başkalarıyla iletişim kurmayı daha kolay hale getirmek için birkaç dakika içinde derin bir güven hissiyatı ve güven algısı nasıl yaratılır öğrenin. Bu güçlü dengeleme başkalarıyla sözlü ya da sözlü olmayan iletişim kurarken beyin hemisferleri arasında entegrasyon durumu yaratmak için kullanılır. Diğer kişiyi kabul etmeye ; varlığından memnun ve huzurlu olmaya ve onunla kolay ve rahat bir bağ oluşturmaya yardımcı olur. Değişim yaratmak için yaptığınız seanslar her zamankinden kolay hale gelir.

2. İnanç Noktaları

Kadim akupunktur bilgileri kaynaklı vücuttaki 12 noktayı öğrenin. Bu noktalar bize bilinçaltı seviyede kişinin kendisini nasıl engellediğine dair anahtar inançların durumuyla ilgili bilgiler verirler. Bu noktalara enerji odaklaması uygulandığında, bu bilinçaltı inançlara birkaç saniyede ulaşılır ve bunlar değiştirilir.

3. Enerji Odaklaması

İnanç noktalarına enerji odaklayarak kısıtlayıcı bilinçaltı inançları hızla ve kolayca değiştirmek için güvenli ve verimli bir süreçtir.

4. Vekalet

Çalışma sırasında fiziksel olarak mevcut olmayan birinin ya da bir şeyin yerine vekil olarak başka birisinin kullanılıp uzak mesafeden çalışmanın öğretildiği bir süreçtir. Bu çözüm yolu, insanlar, varlıklar (eviniz gibi), içsel kaliteler (içinizdeki çocuk gibi) ve hatta evcil hayvanlarınız için bile kullanılır.

5. Temel İnanç Dengelemesi

Bu Dengeleme hayatınızdaki tam potansiyelinizi yaratabilmenizi destekleyen, bilinçaltındaki 13 temel inancı, yapıcı ve destekleyici hale dönüştürür. Sıklıkla zihin-beden sisteminin hızlandırılmış gelişimi için kullanılan derin bir dengeleme sürecidir.

6. İlişki Dengelemesi

Bu Dengeleme, diğerleriyle ilgili kişisel sorunlarınızı dönüştürmenizi ve ilişkilerde öğrenilmesi gereken dersleri daha iyi anlamanızı sağlar. Ebeveynler ve çocuklar; kardeşler; çalışanlar; eşler; arkadaşlar ve sevgililer gibi ilişkilerin değeri konusunda daha net bir bakış açısına sahip olursunuz.

7. Yaşama Bağlanma Dengelemesi

Doğumun travmatik algısı ve ölüm korkusu insan varoluşunun iki önemli cephesidir. Bu Dengeleme, bu cephelerin hayatımızdaki kısıtlayıcı etkilerini tekrar programlamak için nefesi kullanır. Nefesi vücuttaki iki önemli güç merkezi arasında ileri ve geri yönlendirerek doğum tecrübenizle ve ölüm algınızla ilişkili stresi dönüştürmeyi öğrenirsiniz ve hayatın keyfini çıkartabilmek için özgürleşirsiniz.

8. Enerji Çemberi

Grup enerji odaklamasından faydalanacağınız sıra dışı bir tecrübe. Koşulsuz sevgi enerjisini yoğun olarak alma ve verme tecrübesini ve bu tecrübenin inanılmaz etkilerini deneyimlemek için harika bir fırsat.

 

Yani bu eğitimde dönüşüm için yeni dengelemeler; enerji ve nefes uygulamaları öğreneceksiniz. Üstelik bolca pratik yapacak ve bu özel dengelemelerin içindeki birçok uygulamanın imkanlarını keşfedeceksiniz.

 


Kayıt ve Bilgi İçin Tıklayın!

 


 

Comments are closed.