PSYCH-K® Yaradan’la Bütünleşme İnzivası – Marmaris – Türkiye

 

Kayıt ve Bilgi İçin Tıklayın!


EĞİTMEN: Eralp Caner

“Yolculuğum, olabileceğim en iyi ‘ben’ olmak için başkalarının kolay ve eğlenceli bir şekilde kendilerinin en iyi ve en huzurlu versiyonu olmalarına yardım etmek. Ve bundan çok keyif alıyorum!”

İletişim: info@anewme.me

Daha fazla bilgi için:  https://anewme.me/about-eralp/


Tarih & Saat:

16-17-18-19 Kasım 2023 / 9:00 – 18:00 


Yer:

Grand Yazıcı Club Marmaris Palace

Siteler, Atatürk Cd. No:60, 48700 Marmaris/Muğla, Türkiye


“Biz ruhani bir tecrübe yaşayan insani varlıklar değiliz. 

Biz insani bir tecrübe yaşayan ruhani varlıklarız.”Yaradan’la Bütünleşme İnzivası’nın Amacı:

Bu inzivanın tek amacı katılımcılara içlerindeki Yaradan’ı fark ettirmek ve deneyimletmektir. Katılanlara içlerindeki Yaradan’ı fark etmek ve deneyimlemekle ilgili sahip oldukları kısıtlayıcı inançları bulma ve değiştirme fırsatı sağlar.

Bu tecrübede, “Bir bütünün etkisi, tek tek parçalarının gücünün toplamından büyüktür” anlayışı ile, kişinin kendi tanrısallığıyla bağlantısını en üst seviyede tecrübe edebilmesine olanak sağlayabilmek adına, katılımcıların birlikte oluşturdukları kolektif enerji alanı kullanılır ve her katılımcı bu alanı tecrübe eder.

PSYCH-K®‘nin, “Dünya’da ne kadar çok kişi gerçek ruhsal doğasının farkına varırsa, Bütün’ün kaynağı o kadar artacaktır” anlayışı ile tasarlanan bu dönüşümsel deneyim, PSYCH-K®‘nin ‘Kutsal Küresel Evrimi’ destekleme yolu olarak kabul edilir.

Bu deneyimi yaşayarak neler kazanabilirsiniz?

  • Kendi üst benliğinizle (içinizdeki Yaradan’la) direkt bağlantınızı fark ve tecrübe etmek.
  • Kendi kutsallığınızla ilgili kısıtlayıcı inançlarınızı değiştirmek.
  • Grup sinerjisi içinde Yaradan bilincini deneyimlemek.
  • İnsan deneyimi yaşayan ruhani varlıklar olarak gerçek doğanızı keşfetmek.
  • Başka insanların içindeki Yaradan’ı görmeyi öğrenmek.

Kimler katılabilir?

Her din ya da ruhani oryantasyon mensubu bu inzivaya katılabilir.

Yaradan’la Bütünleşme İnzivası, PSYCH-K® Temel ve İleri Entegrasyon Seviyesi eğitimlerinin süreç ve tecrübeleri üzerine inşa edildiğinden, katılımcıların bu eğitimleri almış olmaları gereklidir.

Neler yapacağız?

Her aşamadan önce yapılacak Dengelemeler ile ilgili genel olarak konuşacağız, böylece tüm Dengelemeler ile ilgili fikriniz olacağından detaylar ile ilgili rahat olup bu tecrübeden alacağınız keyfi arttırabileceksiniz. Sonrasında Dengelemeleri yapacağız ve tecrübelerimizin üzerine konuşacağız.

Bu inzivadan arzu ettiğiniz verimi alabilmek için, süreç boyunca günlük hayatınızdan mümkün olduğu kadar uzaklaşmanız, kendinizle ve diğer tüm katılımcılarla kuracağınız yeni bağa odaklanmanızı öneririz.

Katılım ücreti ne kadardır?

Bu öğretici deneyimin bir ücreti yoktur. Katılımcılar seyahat, konaklama, yeme-içme gibi masraflarını kendileri karşılarlar ve inziva tüm dünyada isimsiz olarak yapılan ‘gönlünüzden ne koparsa’ bağışlarıyla gerçekleşir.

Bu yıl tekrar Konya’dayız!

Hem de Mistik Müzik Festivali’nin olduğu Hz. Mevlana’nın doğumgünü şenlikleri döneminde! Ruhumuzu gündüz ve gece, hiç durmadan doyuracağımız bir inziva bizi bekliyor. Üstelik bu yıl diğer ülkelerden PSYCHK® Kolaylaştırıcıları da bizimle olacaklar!


Kayıt ve Bilgi İçin Tıklayın!

Comments are closed.