PSYCH-K® Online Workshop – Level 1

 

Warsztat PSYCH-K® Online Poziom 1 

W zaciszu własnego domu naucz się, jak przeprogramować swoje podświadome, ograniczające przekonania, usuwać stres oraz blokady w dowolnej dziedzinie życia!

PSYCH-K® to potężna „technologia przeprogramowania umysłu”, która pomoże Ci stworzyć życie Twoich marzeń i osiągnąć pełny potencjał!

Dołącz do Warsztatu Online  PSYCH-K® i zacznij pracować z własną podświadomością!


Warsztat Online to połączenie wykładów, demonstracji, ćwiczeń i dyskusji w grupie.

Nauczysz się:

  • podstaw dotyczących teorii naukowych wiążących się z procesem PSYCH-K®.
  • praktycznego wykorzystania metody – w jaki sposób możesz korzystać z PSYCH-K®, aby stworzyć życie pełne sukcesów, dostatku i radości, a także pomóc w tym innym.
  • kluczowych pojęć, takich jak świadomość, podświadomość, nadświadomość. Poznasz różnice między nimi oraz schemat ich wspólnego działania.
  • identyfikacji i zmiany ograniczających przekonań, destruktywnych myśli oraz zachowań. Odkryjesz, jakie blokady nie pozwalają Ci ruszyć z miejsca. Podczas Warsztatu PSYCH-K® nauczysz się rozpoznawać limitujące programy oraz tworzyć nowe, wspierające Twoje cele i marzenia.
  • wewnętrznej przemiany z użyciem PSYCH-K® – efektywnego procesu krok po kroku. Poznasz stosowane w metodzie narzędzia, a następnie od razu sprawdzisz, jak działają w praktyce. Warsztat PSYCH-K® to bowiem aż 7 godzin ćwiczeń pod okiem Instruktora.
  • techniki Testu Mięśniowego pozwalającej na komunikację oraz pracę z podświadomością. Test Mięśniowy (TM) jest dobrze znaną i powszechnie stosowaną metodą w kinezjologii oraz innych praktykach na całym świecie. Dzięki niej nauczysz się, jak nawiązywać komunikację z własną podświadomością, aby odnajdować i zmieniać ograniczające przekonania.
  • tworzenia nowych, dopasowanych do Twoich osobistych potrzeb Twierdzeń, pozwalających na przezwyciężenie życiowych trudności.
  • uwalniania się od traum i stresujących sytuacji z przeszłości, teraźniejszości, a nawet z przyszłości!

 


Więcej Informacji oraz RejestracjaAda Child – Instruktorka metody PSYCH-K®

Cieszę się i jestem wdzięczna za to, że mam możliwość dzielenia się z innymi swoją wiedzą i pozytywną energią. Moje doświadczenie oraz ukończone wielokrotnie kursy PSYCH-K® na poziomie Podstawowym, Zaawansowanym, Master oraz Health & Wellbeing pozwalają mi zapewniać klientom oraz uczestnikom Warsztatów narzędzia, które pomagają im realizować wymarzone cele.

 

Comments are closed.