PSYCH-K® EĞİTİMİ KATILIMCI SÖZLEŞMESİ


Uygulama

Bu eğitimi tamamlayıp katılım belgemi aldıktan sonra, PSYCH-K® süreçlerini, birebir seanslarda, profesyonel veya kişisel olarak, müşteriler veya diğerleriyle, gelir amaçlı veya başka şekilde, takdirime bağlı olarak kullanma (kolaylaştırma) hakkına sahip olduğumu kabul ediyorum. Buna ilave olarak, PSYCH-K® kullanımı konusundaki statümü tanımlamak için ‘PSYCH-K® Kolaylaştırıcısı’ unvanını kullanmaya hakkım olduğunu kabul ediyorum. Bu ünvan, PSYCH-K® alanında herhangi bir türde sertifikasyonu ya da yetkilendirmeyi ima etmez. ‘Yetkili’ ya da 'Sertifikalı' ünvanı yalnızca PSYCH-K® Eğitmenleri tarafından kullanılır.

Yukarıda belirtildiği gibi, başkalarıyla PSYCH-K® süreçlerini bireysel olarak kullanma hakkına sahip olmakla birlikte, PSYCH-K® süreçlerini herhangi bir şekilde, gruplara veya bireylere, profesyonelce veya başka şekilde, para kazanma amacıyla veya başka bir amaçla öğretmemeyi kabul ve taahhüt ediyorum. Ayrıca, PSYCH-K® süreçlerine ilişkin herhangi bir video/film kaydını ve/veya yayınını internete veya diğer elektronik medyaya yüklemeyeceğimi ve/veya yayınlamayacağımı kabul ve taahhüt ediyorum.

Feragat

PSYCH-K® süreci sadece inançların değiştirilmesi ile kısıtlıdır. PSYCH-K® süreci medikal sorunlara teşhis koymak için veya medikal tedavi, profesyonel zihin sağlığı tedavisinin yerine geçmek üzere tasarlanmamıştır.

Telif Hakları ve Ticari Marka

PSYCH-K® Uluslararası Merkezi’nin (ticari adı The Myrddin Corporation), sadece telif hakları, ticari markalar, kavramlar, ticari sırlar, çalışma kitapları, el kitapçıkları ve PSYCH-K® programına ilişkin malzemelerle  sınırlı olmamak kaydıyla belirli hakların sahibi ve/veya tek lisans ve hak sahibi olduğunu kabul ediyorum,. Ayrıca, PSYCH-K® Eğitimlerinde ve PSYCH-K® web sitesinde (www.psych-k.com) kullanılan eğitim materyalleri, logolar ve diğer ticari sembollerin, The Myrddin Corporation'ın tescilli fikri mülkiyeti olduğunu ve PSYCH-K® kavramlarını, teknolojisini ve stratejilerini ya da el kitapçıklarını, materyallerini veya web sitesi grafiklerini bütünüyle veya kısmen, herhangi bir şekilde çoğaltmamayı, kullanmamayı, taklit etmemeyi, yazılı izin olmadan kullanmamayı kabul ve taahhüt ediyorum. Ayrıca, Eğitimlerin eğitim veya deneyimsel bölümlerinin herhangi bir kısmını, ses, video veya fotoğraf dahil olmak üzere, herhangi bir şekilde kaydetmemeyi kabul ve taahhüt ediyorum.

PSYCH-K® adını/markasını web sitesi, kartvizit veya diğer basılı materyallerimde kullanabileceğimi, ancak tüm harfleri büyük yazmam ve tescilli marka sembolünü (®) eklemem gerektiğini anlıyorum. PSYCH-K® adını/markasını (büyük veya küçük harfle yazılmış olsa bile) web sitesi alan adı veya URL'nin bir parçası olarak, e-posta adresinin bir parçası olarak veya sosyal ağ profil ve/veya sayfa adının bir parçası olarak kullanmamam gerektiğini kabul ediyorum. Ayrıca, Şahin logosunu (yukarıda sağda,) kullanabilirim, ancak spiraller logosunu (yukarıda, solda) yalnızca The Myrddin Corporation veya sertifikalı eğitmenlerin kullanabileceğini anlıyorum. Şahin logosunun yetkili renklerden biriyle (siyah, beyaz veya mavi-yeşil) ve değişiklik yapılmadan, tek başına bir sembol olarak kullanılması gerektiğini ve logonun boyutunu, orantısını koruyarak belirli bir formata uyacak şekilde değiştirebileceğimi bilirim. (Eğitim tamamlandıktan sonra, logoları indirebileceğiniz bir bağlantı sağlanacaktır.)

Iş bu sözleşmeyle bağlanmış olduğumu ve bu anlaşmanın tüm şartlarına uyacağımı kabul ve taahhüt ediyorum. Bu sözleşmenin kabulunün The Myrddin Corporation tarafından tarafıma teyit edilmeyeceğini, bu sözleşmenin sözleşme ortağım olan, P.O. Box 1885, El Prado, New Mexico, 87529, ABD adresinde bulunan The Myrddin Corporation’a (The PSYCH-K® Centre International) yönlendirileceğini ve saklanacağını, bu saklama işleminin elektronik ortamda 3. parti BT hizmeti aracılığı ile yapılabileceğini kabul ve taahhüt ediyorum.

Bu bilgilerin depolanması yalnızca dahili amaçlar için ve bu sözleşmenin tamamlanması ve aktive edilmesi için gereklidir. Unutmayın ki bazı ülkelerde işletmelerin müşterileriyle yazılı onay olmadan iletişime geçmelerine izin verilmez. Bu nedenle, PSYCH-K® Uluslararası Merkezi, izniniz olmadan PSYCH-K® eğitimleri, özel etkinlikler, eğitim videoları, kurumsal politika değişiklikleri veya diğer faydalı bilgilerle ilgili olarak sizinle iletişime geçemez. Ülkenizde böyle bir yasak varsa ve bu tür bilgileri almak istiyorsanız, genel posta listemize eklenmek için bu bağlantıya (https://psych-k.com/newsletter/) tıklayarak talepte bulunabilirsiniz.

 

 

 

Leave this empty:

Signature arrow sign here


Signature Certificate
Document name: PSYCH-K® EĞİTİMİ KATILIMCI SÖZLEŞMESİ
lock iconUnique Document ID: 7c6c7f9d66ada3de9913a0e27a7ff9805c8d5cdc